​​​​© 2019 Tredjepart AS 

Vår kunnskap er våre kunders trygghet.

VÅRE RÅDGIVERE

 

Pensjon og økonomi

Kristian Jacobsen
Partner / Fagansvarlig pensjon

Tlf: 99 53 03 30

kristian.jacobsen@tredjepart.no​

Vis LinkedIn profil

Günther Bache
Assosiert partner
Tlf: 93 01 81 37
gunther.bache@tredjepart.no
Vis Linkedin profil
Bjørn-Erik Bjørnstad
Seniorrådgiver
Tlf: 91 30 36 01
bjornstad@tredjepart.no
Vis LinkedIn profil
 

Omstilling og outplacement

Petter Hoff
Partner / Fagansvarlig omstilling
Tlf: 90 62 35 06
petter.hoff@tredjepart.no
Vis LinkedIn profil
Halvor Grydeland
Assosiert partner / Omstilling
Tlf: 95 72 75 75
halvor.grydeland@tredjepart.no
Vis LinkedIn profil
Frank Johansen
Seniorrådgiver / Omstilling
Tlf: 45 83 31 67
frank.johansen@tredjepart.no
Vis LinkedIn profil
Siri Haukebø
Seniorrådgiver / Omstilling
Tlf: 95 14 86 79
siri.haukebo@tredjepart.no
Vis LinkedIn profil
Anita Mydske
Seniorrådgiver / Omstilling
Tlf: 93 40 65 46
anita.mydske@tredjepart.no
Vis LinkedIn profil
Jonny Lynne Larsen
Partner / Daglig leder

Tlf: 90 06 00 50

jonny.larsen@tredjepart.no

Vis LinkedIn-profil